Dealer BMW Gazda Group Gliwice.

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE.

Salon Dealer BMW Gazda Group Gliwice.

Dealer BMW Gazda Group Gliwice.

Rodzina Gazda, tworząca firmę Ganinex Gazda Group od 1992 jest ściśle związana z motoryzacją, a działalność w ramach marki BMW jest kolejnym już etapem rozwoju firmy. Obecnie firma prowadzi usługi na terenie siedmiu obiektów tworząc w obrębie Śląska największą, nowoczesną, autoryzowaną sieć handlowo - usługową dla Marek: Skoda, Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep i Fiat, Samochody dostawcze, a także serwis Chrysler i Dogde. Salony Sprzedaży oraz stacje serwisowe dysponujące nowoczesnym zapleczem technicznym wraz z podległymi filiami i sub dealerami są zlokalizowane w Katowicach, Gliwicach, Bytomiu, Pszczynie oraz Goczałkowicach.

Salon BMW w Gliwicach mieści się przy ulicy Pszczyńskiej 322 na skrzyżowaniu autostrad A1 i A4, przy drodze DK44, na Węźle Sośnica, Vis-a-vis C.H. Europa Centralna i Raben (przy ul. Pszczyńskiej 312). Lokalizacja salonu została wybrana z myślą o klientach i komforcie dojazdu. Czas dotarcia z każdego miejsca na Śląsku nie przekracza 30 minut. W zasięgu 60 minut jazdy jest 4 900 000 osób. Salon BMW Gazda Group w Gliwicach jest najnowocześniejszym obiektem o powierzchni użytkowej 4 000 m2, spełniającym najwyższe standardy i wymagania BMW Vertriebs GmbH na rok 2015.

Nowy Salon BMW w Gliwicach to nowe, komfortowe miejsce stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach marki Premium, zarówno pod kątem wyposażenia jak i wykorzystania przestrzeni, w szczególności w dbałości o środowisko naturalne. Nowy Salon BMW Gazda Group w Gliwicach to koncepcja wyznaczania standardów i zasad budownictwa opartego na elementach najmniej szkodliwych dla środowiska. Butikowa aranżacja Salonu wyróżnia go i czyni luksusowym.

Nasz Zespół tworzą ludzie z Pasją. To wykwalifikowana grupa najlepiej wyszkolonych inżynierów, techników, specjalistów - to profesjonalni doradcy w zakresie sprzedaży Nowych Pojazdów BMW, Premium Selection - Używanych, Kredytów, Ubezpieczeń i Leasingu oraz profesjonalny i najlepiej wyposażony zespół techniczny obsługujący Serwis. Dla Państwa dążmy do doskonałości poprzez ciągłe szkolenia naszych umiejętności.

W ofercie BMW Gazda Group znajdują się nowe samochody BMW, nowe samochody serii M, BMW Premium Selection, a także nowoczesny salon Motocykli BMW oraz oryginalne części i akcesoria BMW. To właśnie dla Państwa zbudowaliśmy NOWY SALON BMW GAZDA GROUP W GLIWICACH.