DEALER BMW GAZDA GROUP GLIWICE.

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE.

Salon Dealer BMW Gazda Group Gliwice.
a[href|target],strong,b,br,p

Dealer BMW Gazda Group Gliwice.

a[href|target],strong,b,br,p

Rodzina Gazda, tworząca firmę Ganinex Gazda Group od 1992 jest ściśle związana z motoryzacją, a działalność w ramach marki BMW jest kolejnym już etapem rozwoju firmy. Obecnie firma prowadzi usługi na terenie siedmiu obiektów tworząc w obrębie Śląska największą, nowoczesną, autoryzowaną sieć handlowo - usługową dla Marek: Skoda, Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep i Fiat, Samochody dostawcze, a także serwis Chrysler i Dogde. Salony Sprzedaży oraz stacje serwisowe dysponujące nowoczesnym zapleczem technicznym wraz z podległymi filiami i sub dealerami są zlokalizowane w Katowicach, Gliwicach, Bytomiu, Pszczynie oraz Goczałkowicach.

Salon BMW w Gliwicach mieści się przy ulicy Pszczyńskiej 322 na skrzyżowaniu autostrad A1 i A4, przy drodze DK44, na Węźle Sośnica, Vis-a-vis C.H. Europa Centralna i Raben (przy ul. Pszczyńskiej 312). Lokalizacja salonu została wybrana z myślą o klientach i komforcie dojazdu. Czas dotarcia z każdego miejsca na Śląsku nie przekracza 30 minut. W zasięgu 60 minut jazdy jest 4 900 000 osób. Salon BMW Gazda Group w Gliwicach jest najnowocześniejszym obiektem o powierzchni użytkowej 4 000 m2, spełniającym najwyższe standardy i wymagania BMW Vertriebs GmbH na rok 2015.

Nowy Salon BMW w Gliwicach to nowe, komfortowe miejsce stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach marki Premium, zarówno pod kątem wyposażenia jak i wykorzystania przestrzeni, w szczególności w dbałości o środowisko naturalne. Nowy Salon BMW Gazda Group w Gliwicach to koncepcja wyznaczania standardów i zasad budownictwa opartego na elementach najmniej szkodliwych dla środowiska. Butikowa aranżacja Salonu wyróżnia go i czyni luksusowym.

Nasz Zespół tworzą ludzie z Pasją. To wykwalifikowana grupa najlepiej wyszkolonych inżynierów, techników, specjalistów - to profesjonalni doradcy w zakresie sprzedaży Nowych Pojazdów BMW, Premium Selection - Używanych, Kredytów, Ubezpieczeń i Leasingu oraz profesjonalny i najlepiej wyposażony zespół techniczny obsługujący Serwis. Dla Państwa dążmy do doskonałości poprzez ciągłe szkolenia naszych umiejętności.

W ofercie BMW Gazda Group znajdują się nowe samochody BMW, nowe samochody serii M, BMW Premium Selection, a także nowoczesny salon Motocykli BMW oraz oryginalne części i akcesoria BMW. To właśnie dla Państwa zbudowaliśmy NOWY SALON BMW GAZDA GROUP W GLIWICACH.