BMW serii 4 Gran Coupe

NOWE BMW SERII 4 GRAN COUPÉ.

Odkryj NOWE BMW SERII 4 GRAN COUPÉ.

Wyrazista stylistyka, sportowe prowadzenie i mnóstwo miejsca na co dzień: nowe BMW serii 4 Gran Coupé fascynuje na całej linii. Wysoki komfort jazdy i duża przestrzeń z pięcioma pełnowymiarowymi siedzeniami i dużym bagażnikiem czynią z tego eleganckiego 5-drzwiowego Gran Coupé idealnego towarzysza każdej podróży.

BMW M440i xDrive Gran Coupé:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 8,5–8,0
Emisja CO₂ w g/km (cykl mieszany): 194–181

BMW SERII 4 GRAN COUPÉ.

SPORTOWE PROWADZENIE.

Oś przednia nowego BMW serii 4 Gran Coupé jest o 25 mm szersza niż w poprzednim modelu, co optymalizuje sterowność i zapewnia jeszcze bardziej sportowe prowadzenie. W połączeniu z wydajnymi silnikami BMW TwinPower Turbo najnowszej generacji oraz doskonale zestrojonymi elementami układu jezdnego, takimi jak opcjonalny sportowy mechanizm różnicowy M, zapewnia to dynamiczne i stabilne właściwości jezdne.

BMW Serii 4
BMW Serii 4
BMW Serii 4
BMW Serii 4

ODKRYJ FASCYNUJĄCE BMW SERII 4 GRAN COUPÉ.

BMW serii 4 Gran Coupé
Wysokowydajne silniki BMW serii 4 Gran Coupé.

Wysokowydajne silniki BMW serii 4 Gran Coupé.

BMW serii 4 Gran Coupé wyposażone jest w wysokowydajne 4-cylindrowe silniki benzynowe lub wysokoprężne BMW TwinPower Turbo najnowszej generacji. BMW M440i xDrive Gran Coupé prezentuje się z 6-cylindrowym silnikiem benzynowym BMW M TwinPower o mocy 374 KM oraz inteligentnym napędem na wszystkie koła.
 Adaptacyjny układ jezdny M zapewniający najlepszą amortyzację.

Adaptacyjny układ jezdny M zapewniający najlepszą amortyzację.

Opcjonalny układ jezdny M umożliwia w każdej chwili ustawienie charakterystyki zawieszenia Twojego BMW serii 4 Gran Coupé za pomocą przełącznika właściwości jezdnych. Elektronicznie regulowane amortyzatory adaptacyjnego układu jezdnego M dostosowują się zarówno do stylu jazdy kierowcy, jak i do stanu nawierzchni.
Adaptacyjny sportowy układ kierowniczy z funkcją Servotronic.

Adaptacyjny sportowy układ kierowniczy z funkcją Servotronic.

Adaptacyjny sportowy układ kierowniczy z funkcją Servotronic umożliwia bardziej bezpośrednie i zwinne kierowanie pojazdem przy mniejszym nakładzie siły. W zależności od sytuacji na drodze i prędkości jazdy BMW serii 4 Gran Coupé reaguje na obracanie kierownicą z różnym przełożeniem.
Sportowy mechanizm różnicowy M zapewniający maksymalną trakcję.

Sportowy mechanizm różnicowy M zapewniający maksymalną trakcję.

Sportowy mechanizm różnicowy M optymalizuje trakcję i stabilność jazdy podczas zmiany pasa ruchu i przyspieszaniu na wyjściu z zakrętów, przy szybkim pokonywaniu zakrętów oraz na nawierzchni o zróżnicowanych właściwościach.
BMW Serii 4

BMW INDIVIDUAL DO BMW SERII 4 GRAN COUPÉ.

Niezwykłe wyposażenie BMW Individual pozwala jeszcze bardziej podkreślić ekspresyjny charakter pojazdu. Do wyboru są błyszczące metalizowane lakiery BMW Individual oraz wyraziste lakiery matowe. Wewnątrz tapicerka ze szlachetnej skóry Merino tworzy sportowo elegancką atmosferę. Wysokiej jakości listwy ozdobne BMW Individual tworzą indywidualne akcenty w sportowym, eleganckim wnętrzu BMW serii 4 Gran Coupé.

BMW SERII 4 GRAN COUPÉ ZAPEWNIA WIĘKSZY KOMFORT

BMW serii 4 Gran Coupé
Inteligentny asystent osobisty BMW.

Inteligentny asystent osobisty BMW.

Komunikuj się ze swoim BMW za pośrednictwem inteligentnego osobistego asystenta BMW. Wypowiadaj naturalne polecenia, aby obsługiwać wiele funkcji pojazdu. Asystent wyjaśni Ci też wszystko na temat samochodu i pomoże lepiej poznać Twoje BMW.
BMW Digital Key.

BMW Digital Key.

BMW Digital Key umożliwia zamykanie i otwieranie zamka centralnego oraz uruchamianie samochodu. Do korzystania z Twojego BMW możesz upoważnić maksymalnie pięć osób posiadających kompatybilne urządzenia iPhone*. Możesz przy tym m.in. ograniczyć prędkość maksymalną – idealne rozwiązanie dla początkujących kierowców.
Aplikacja My BMW.

Aplikacja My BMW.

Aplikacja My BMW umożliwia planowanie podróży, sprawdzanie stanu Twojego BMW, rezerwację wizyt w serwisie oraz korzystanie z wielu funkcji zdalnego sterowania – wygodnie ze smartfona.

ZAPYTAJ O NOWE BMW SERII 4 GRAN COUPÉ.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Gazda Group sp. z o.o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Zużycie paliwa i emisja CO₂ BMW serii 4 GRAN COUPÉ.

BMW M440i xDrive Gran Coupé:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 8,5–8,0
Emisja CO₂ w g/km (cykl mieszany): 194–181


Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO₂ i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Aktualności.